EVO BINARY 2016. Команда EvoBinary GO

EVO BINARY EVOBINARY GO
Пропоную Вашій увазі міжнародну компанію Evobinary Старт проекту онлайн стався в травні 2016 року, зареєстрована компанія була згідно з документами 18 травня 2016 року в Дубаї (ОАЕ). Офіційне відкриття було 17 червня в Лісабоні. Evobinary є компанією, яка спеціалізується на розробці і здачі в оренду програмного забезпечення (ПО) для автоматизованого управління торгами на фінансових ринках. Завдяки своїй ноу-хау Evo Binary розробила інноваційні інструменти для роботи на валютному ринку. Тому може дозволити платити досить високий відсоток прибутку своїм інвесторам. Засновники компанії - португальські бізнесмени Олександро Родрігес, Рамон Алькантара і Рудольфо Паганіні мають за спиною досвід реалізації успішних проектів. Офіс компанії знаходиться в самому центрі Лісабона в престижному офісному центрі за адресою Av. da Liberdade, 36, там же до речі, знаходиться офіс лісабонського відділення страхової групи MeLife. 
    . 
 Маркетинг проекту для інвесторів:
EVO BINARY 2016 EVOBINARY
Кожен пакет ділиться на 2 частини: 1 частина коштів витрачається в маркетинг, 2 частина відправляється в роботу Форекс-брокерам.

Приклади на пакетах:
 • STARTER = 50 euro (дає право встати до бінару, але не отримувати сам бінарний бонус, отримувати тільки реферальні, пасивного доходу тут немає - по суті самий непотрібний пакет).
 • PARTNER = 500 euro (200 euro йдуть в маркетинг-мережу зараховуються 10% за прямого запрошеного + 12% за бінарний бонус (у відеоролику докладніше) і 300 euro - в роботу до форекc - брокерам і на них нараховується пасивний дохід в розмірі 27% річних в місяць) - в загальному вже чистий дохід виходить 18% з усього пакета.
 • PROFESSIONAL = 1500 euro (500 euro в маркетинг-мережу зараховуються 10% за прямого запрошеного + 12% за бінарний бонус (у відеоролику докладніше) і 1000 euro - в роботу до форекc - брокерам і на них нараховується пасивний дохід в розмірі 27% річних в місяць) - в загальному вже чистий дохід виходить 18% з усього пакета.
 • MASTER = 3000 euro (1000 euro в маркетинг-мережу зараховуються 10% за прямого запрошеного + 12% за бінарний бонус (у відеоролику докладніше) і 2000 euro - в роботу до форекс - брокерам і на них нараховується пасивний дохід в розмірі 27% річних в місяць) - в загальному вже чистий дохід виходить 18% з усього пакета.
 • VIP = 9000 euro  (3000 euro в маркетинг-мережу зараховуються 10% за прямого запрошеного + 12% за бінарний бонус (у відеоролику докладніше) і 6000 euro - в роботу до форекc - брокерам і на них нараховується пасивний дохід в розмірі 27% річних в місяць) - в загальному вже чистий дохід виходить 18% з усього пакета.
 • VIP-PREMIUM = 30 000 euro  - новий пакет, його ще немає в більшості презентацій і рекламних матеріалів 
 •  (10 000 euro в маркетинг-мережу зараховуються 10% за прямого запрошеного + 12 за бінарний бонус (у відеоролику докладніше) і 20 000 euro - в роботу до форекc - брокерам і на них нараховується пасивний дохід в розмірі 27.% річних на місяць) - в загальному вже чистий дохід виходить 18% з усього пакета.
        Всі пакети мають можливість апгрейда до більш високого (наприклад пакет за 500 євро можна апгрейдити до пакету вартістю 1500 євро і т.д), крім пакета за 50 євро - він не підлягає апгрейду і пакета за 30 000 євро - його просто не куди вже апгрейдити , тому що він максимальний.
Маркетинг по реферального винагороді:


Для активних партнерів існує 3 види винагороди:
 • Звичайне Реферальная винагороду - 10% за прямого запрошеного яке вважається від тієї частини інвестиційного пакета, що йде в маркетинг-мережу, - за фактом якщо рахувати від всієї про вартість пакета - це 4%. нараховується одноразово.
 • Бінарний бонус - дорівнює 12% теж вважається від тієї частини інвестиційного пакета, що йде в маркетинг-мережу, а не від вартості всього пакету, нараховується одноразово. Нижче відеоролик пояснює як вважається і працює бінарний бонус.
EVO BINARY EVOBINARY 2

 • Резидуальний бонус - залежить від вартості особистого пакета- кількість рівнів на які він поширюється і вартості пакетів які набувають Ваші реферали, вважається тільки від прямих рефералів і їх запрошених, тобто нараховується лінійно, з бінарним бонусом не плутати, нараховується щомісячно.
Регламент нарахувань і виплат:
Нарахування по тій частині пакета, що працює у форекс-брокерів - будемо називати її пасивним заробітком - відбувається з 1 по 5 число поточного місяця, за місяць попередній, виплати можна замовляти щопонеділка - це стосується і відсотків нарахованих за пасив і реферальних і бінарних бонусів , виплати проводяться протягом 5-ти робочих днів з моменту замовлення.

Платіжні системи:
Валюта за яку набувають пакети і йдуть виплати - євро - оплата карти VISA / MC, SWIFT переклад, платіжні системи   Advcash, Neteller, Epayments, Skrill.

Офіційна реєстрацією в Дубаї (ОАЕ):
Потужний міжнародний проект з офісом в Лісабоні (Португалія) і офіційною реєстрацією в Дубаї (ОАЕ) з можливістю інвестувати безпосередньо з карт VISA / Mactercard, що дають далеко не всі інвестиційні компанії - це є величезним плюсом, так як для простого інвестора тут закладена страховка (можливість чарджбек поверненням платежу). 1 коментарі:

Aga сказав...

Всем привет! Открываю салон красоты, собираю информацию для бизнес плана. Здесь есть может опытные в этом девочки) Подскажите где купить аппарат микродермабразии?

Дописати коментар

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...