Де купити теплицю. Вибір, види теплиць / Где купить теплицу. Выбор, виды теплиц / Where to buy a greenhouse.

Як вибрати продавця теплиць?

Поетапний вибір продавця теплиць. Вивчення компаній. Як уникнути неякісної продукції? Правильна ціна. Де купити якісну теплицю?Вирішивши купити теплицю , кожний садівник зіштовхується на ринку з великою кількістю пропозицій в даній області. Сучасні тепличні конструкції розрізняються за формою і розмірами конструкції, а також матеріалами, з яких вони виготовлені. При цьому важливо не тільки правильно вибрати тип теплиці для установки на садовій ділянці, але й звернутися до дійсно надійному продавцю, який пропонує якісну і довговічну продукцію. І саме на цьому часто садівники стикаються з найбільшою проблемою.

Вивчаємо вибір

Почитайте інформаційні матеріали з приводу вибору теплиць , а також ознайомтеся з найбільш важливими характеристиками. Не пошкодуйте часу і зателефонуйте в кілька компаній, що займаються виробництвом і продажем теплиць. Під час переговорів з менеджером зверніть увагу, наскільки добре він знає свій товар, чи може озвучити технічні характеристики і пояснити їх значення для садівника. Поцікавтеся, який товар він вам порадить з урахуванням ваших індивідуальних потреб. Підійдіть до питання досконально: поїдьте в пару офісів компаній, ознайомтеся із зразками продукції. А вже отриману інформацію варто проаналізувати, після чого вибирати продавця, який видався найбільш надійним.

Уникаємо неякісної продукції

Навіть якщо в офісі або на ринку зразок виглядав красиво, це зовсім не означає, що привезена вам на ділянку конструкція, буде виглядати так само. Нерідко теплиці привозять з дефектами або зовсім іншої моделі, ніж замовляв клієнт, в упаковці може не вистачати комплектуючих деталей, а використовувані при виробництві матеріали бути поганої якості. Тому рекомендуємо не приймати неякісний товар, а вимагати повернення грошей. При відмові - скаржтеся в комітет по захисту прав споживачів, Споживнагляд. Зверніть увагу на наявність гарантії на монтаж - його краще замовити в продавця, який в цьому випадку несе повну відповідальність за якість теплиці протягом декількох років.

Не женіться за дешевизною

Ніколи не варто гнатися за найнижчою ціною на ринку. Необхідно розуміти, що дешевизна конструкцій виробниками нерідко досягається шляхом зниження собівартості виготовлення, використання найдешевшого металу і фарби, тонких листів полікарбонату. Вже через рік така конструкція почне саморуйнується, а перед садівником знову постане питання придбання нової теплиці. То чи не краще один раз витратити трохи більшу грошову суму, отримавши дійсно якісний товар, який забезпечить гарний врожай протягом багатьох років? Тому краще орієнтуватися на тих, хто пропонує середні ціни по ринку.

Де купити теплицю


Де купити теплицю ? - Ось одине з найважливіших питань, яке постає перед садівниками. Велика розмаїтість компаній, що займаються виробництвом і продажем теплиць, тільки заплутує і ускладнює ситуацію. 
Які нюанси слід врахувати, якщо ви хочете купити теплицю з полікарбонату:
  • Чи є компанія-продавець також і виробником теплиць: сьогодні всі виробники теплиць продають їх не лише оптом, але і в роздріб. Так навіщо ж замовляти теплицю у посередників і переплачувати?
  • Чи здійснює компанія продаж теплиць саме у вашому регіоні: якщо перед вами стоїть завдання купити теплицю у Луцьку , то не варто замовляти її у фірми, яка має представництва тільки у Харкові, хоч там і дешевше. Доставка - це теж частина ціни. Якщо у компанії широка філіальна мережа, і є відділення у вашому місті - це великий плюс.
  • Звертайте увагу на зручність транспортування і збірки теплиці: це особливо актуально, якщо ви хочете купити теплицю для дачі або в подарунок. Знову ж - виробник дасть вам більш чіткі інструкції та більш вагомі гарантії.

Коментарі