Де купити говорящого хом'яка - повторюшку / Где купить говорящего хомяка / Where to buy talking hamster

Де купити говорящого хом'яка - повторюшку / Где купить говорящего хомяка

Інтерактивна іграшка Говорящий хом'як , не залишить байдужими дорослих і дітей. Хом'ячок володіє мікрофоном звукозапису, який в лічені секунди відтворить смішним мультяшним голосом все, що Ви йому скажете !Хом'як - Повторюшка повторює все, що почує на будь-якій мові , адже у нього відсутній мовний бар'єр, що робить його відмінним співрозмовником .

Інтерактивний хом'ячок зроблений з високоякісного плюшу та антиалергенного синтепону , які роблять його дуже м'яким і приємним на дотик.

Говорящий хом'як - повторюшка буде відмінним подарунком не тільки для дітей, а й дорослих! Він розвеселить вашу компанію до дикого реготу , повторюючи всі слова й інтонації. І це всього лише один хом'ячок , а уявіть собі компанію , хор хом'яків з кількох штук!

Елементи живлення в комплект не входять, необхідно 3 батарейки типу ААА.


На що потрібно звернути увагу при виборі говорящого хомяка:

  • Якісно повторює до 10 секунд мови або музики
Оригінальний мовець хом'як записує і відтворює мову або музику протягом 8 - 10 секунд. Підробки 3 - 5 секунд. Якість запису і відтворення оригінального мовця хом'яка висока і виразна.
  • Активно рухається
Оригінальний хом'як-повторюшка активно рухається під час відтворення мови або музики.
  • Висока якість і безпека матеріалів
Якість плюшевого матеріалу набагато вища, ніж у підробок, м'якіша і приємніша на дотик, а відтак безпечніша для дитини.
  • Рівні пропорції
Перше, на що варто звернути увагу - це розмір хом'яка. Говорящий хом'як має висоту 15 см, що на 4-6 см вище підробок. Зовні оригінальний хом'як-повторюшка має рівні пропорції тулуба і очей.

Хомяк тролить ДПСника


Говорящий хом'як і дитина

Інтерактивна іграшка , Говорящий хом'як Fiesta , не залишить байдужими дорослих і дітей. Хом'ячок володіє мікрофоном звукозапису , який в лічені секунди відтворить смішним мультяшним голосом все , що Ви йому скажете !Хом'як - Повторюшка повторює все, що почує на будь-якій мові , адже у нього відсутня мовний бар'єр , що робить його відмінним співрозмовником .Інтерактивний хом'ячок зроблений з високоякісного плюшу та антиалергенного синтепону , які роблять його дуже м'яким і приємним на дотик.Хто говорить хом'як - Повторюшка буде відмінним подарунком не тільки для дітей, а й дорослих! Він розвеселить вашу компанію до дикого реготу , повторюючи всі слова і інтонації. І це всього лише один хом'ячок , а уявіть собі компанію , хор хом'яків з кілька штук!Елементи живлення в комплект не входять , необхідно 3 батарейки типу ААА.Інтерактивна іграшка , Говорящий хом'як Fiesta , не залишить байдужими дорослих і дітей. Хом'ячок володіє мікрофоном звукозапису , який в лічені секунди відтворить смішним мультяшним голосом все , що Ви йому скажете !Хом'як - Повторюшка повторює все, що почує на будь-якій мові , адже у нього відсутня мовний бар'єр , що робить його відмінним співрозмовником .Інтерактивний хом'ячок зроблений з високоякісного плюшу та антиалергенного синтепону , які роблять його дуже м'яким і приємним на дотик.Хто говорить хом'як - Повторюшка буде відмінним подарунком не тільки для дітей, а й дорослих! Він розвеселить вашу компанію до дикого реготу , повторюючи всі слова і інтонації. І це всього лише один хом'ячок , а уявіть собі компанію , хор хом'яків з кілька штук!Елементи живлення в комплект не входять , необхідно 3 батарейки типу ААА.Подробнее:http://rozetka.com.ua/fiesta_talking_hamster/p290807/?gclid=CJXCmpCh4rsCFYJP3godYh8AtA


Говорящий хом'як і бухгалтер


Коментарі

  1. Всем привет! Открываю салон красоты, собираю информацию для бизнес плана. Здесь есть может опытные в этом девочки) Подскажите где купить аппарат липолазер?

    ВідповістиВидалити

Дописати коментар