- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Де купити живу ялинку, штучну ялинку. Вибрати / Где купить живую елку, искусственную елку / Where to buy a Christmas tree
- Отримати посилання
- X
- Електронна пошта
- Інші додатки
Ялинка - обов'язковий символ Нового року - стає бажаною гостею в кожному будинку в святкові дні. Її довго вибирають, дбайливо приносять і встановлюють на самому почесному місці, і вже сам процес прикраси новорічного деревця в багатьох сім'ях перетворюється на справжнє свято.
Мерехтіння великих куль, блиск сріблястих шишок і м'яке світло ялинкової гірлянди вселяють у душу спокій і впевненість у тому, що диво неодмінно станеться.
Але поки до свята ще залишається час, варто згадати про деякі правила покупки ялинки . Ці рекомендації допоможуть зробити вірний вибір та знайти серед безлічі пухнастих красунь єдину, найкращу.
Мерехтіння великих куль, блиск сріблястих шишок і м'яке світло ялинкової гірлянди вселяють у душу спокій і впевненість у тому, що диво неодмінно станеться.
Але поки до свята ще залишається час, варто згадати про деякі правила покупки ялинки . Ці рекомендації допоможуть зробити вірний вибір та знайти серед безлічі пухнастих красунь єдину, найкращу.
Купити живу ялинку
Жива ялинка , незважаючи на все більш досконалі штучні аналоги, які з кожним роком заполоняють вітрини торговельних центрів, залишається хітом передноворічних продажів. Мало хто в силах відмовитися від неповторного запаху хвої і приємного поколювання м'яких ялинкових лап на користь синтетичної лісової красуні.Ялинки не люблять перепаду температур. Особливо це стосується тих випадків, коли ялиночка куплена напередодні свята, і її належить практично відразу встановлювати і прикрашати. Якщо на вулиці дуже морозно, пухнастою красуні потрібно дати час, щоб «звикнути» до тепла. Для цього ялинку можна ненадовго залишити в під'їзді. Коли деревце адаптується, можна заносити його в квартиру. Щоб жива ялинка простояла довше , слід встановлювати її на видаленні від батарей опалення.
Проба на свіжість
Проба ялинки «на свіжість» повинна проводитися на місці покупки. Для того щоб зрозуміти, наскільки міцно тримаються на гілках голки, слід взяти ялинку за стовбур і легко стукнути його підставою по землі. В ідеалі практично всі голки повинні залишитися на місці. Стовбур теж слід оглянути вкрай уважно: на ньому не повинно бути цвілі й інших зовнішніх ознак «хвороби».Розміри і «транспортування»
Вибираючи ялинку , потрібно виходити з габаритів кімнати, в якій планується її встановити. Добре, якщо квартира простора, з високими стелями, і є можливість встановити ялинку посередині кімнати - в цьому випадку можна не обмежувати себе ні в висоті дерева, ні в довжині його гілок. Найчастіше ялинку все ж ставлять в кут, а такий варіант буде найбільш вдалим, якщо деревце буде злегка «однобоким». До слова, асиметричну ялинку, біля якої з одного боку гілки коротшими, а їх кількість - менше, легко поставити не тільки в кут, але і просто до стіни.
Щоб донести ялинку до будинку в цілості, потрібно обмотати її гілки мотузкою (в ідеалі - поверх шматка мішковини). Ялинки носять підставою вперед, це дає можливість зберегти нижні гілки, але от у будинок деревце, навпаки, заносять вперед верхівкою.
Підготовка до встановлення
Ялинка вельми вдало простоїть як у відрі з піском, так і в ємності з водою; є й інші способи установки деревця. Однак у будь-якому випадку перед тим, як ялинка буде встановлена, її стовбур потрібно очистити від кори до висоти близько 10 см від основи, а потім дати постояти в проточній воді кімнатної температури. Це допоможе продовжити життя пухнастою красуні. Підстригають і верхівку, на яку зазвичай надягають красиву декоративну верхівку. На зрізі маківки можна нанести трохи мазі Вишневського.Варіанти установки
У відрі з вологим піском ялинка стоїть досить міцно, і відчуває себе при цьому досить комфортно. На відро піску досить літра води; щоб ялинка простояла довше, у воду можна додати желатин, гліцерин або таблетку аспірину, потовчену з двома столовими ложками цукру. Багато додають у воду рідке добриво для квітів. Доливати воду в пісок слід кожні два-три дні. Щоб ялинка не «завалилася» на бік, її підставу потрібно занурити в пісок не менше ніж на 20 сантиметрів.
Установка в ємність з водою - менш поширений спосіб. Використовувати потрібно тільки гарячу воду, в якій попередньо слід розчинити аспірин або наявну під рукою кислоту (лимонну, оцтову). Можна приготувати «мікс» з ложки желатину, ложки лимонної кислоти і шматочка товченої крейди - це допоможе ялинці простояти як можна довше.
Досить легкий і практичний спосіб установки - хрестовина. У неї опускають стовбур дерева, попередньо обтесаний ножем до потрібних розмірів і обгорнутий вологою тканиною. Цю тканину слід регулярно змочувати, а гілки ялинки обприскувати за допомогою пульверизатора.
Штучна ялинка
Штучні ялинки полюбилися багатьом за їх довговічність; покупка штучної ялинки - варіант для практичних людей, адже обравши свою ялинку одного разу, нехай і заплативши за неї чималу суму, власник такого деревця буде позбавлений необхідності щорічних витрат. До слова, на сьогоднішній день технології виробництва штучних ялинок дозволяють створювати і засоби, що імітують запах натуральної хвої, тому видавати тонкий «натуральний» аромат може навіть ялинка з штучних матеріалів.Купити штучну ялинку : ціна питання
Найдорожчими традиційно вважаються штучні ялинки з Італії, Німеччини та Голландії. Трохи поступаються їм в ціні ялинки виробництва Таїланду і Тайваню (вони ж, до слова, і розкуповуються найактивніше). Самий недорогий варіант - штучна ялинка з Китаю. Чим вище дерево і чим екологічніше матеріал, з якого вона зроблена, тим більш високою буде кінцева вартість. Залежить ціна і від способу зборки дерева: дешеві ялинки збираються по гілках, дорогі моделі облаштовані механізмом розкладання, аналогічним механізмом парасольки.
Про види штучних ялинок
В якості основи для штучних ялинок застосовується легкий алюмінієвий каркас. Всі штучні ялинки можна умовно поділити на три види, відповідно до типу голок: литі з пластмаси, скручені з волосіні, вирізані з ПВХ-плівки.Ялиночки з голками, скрученими з волосіні, вважаються застарілим варіантом. На сьогоднішній день їх практично не виробляють. Це саме такі ялинки, якими три-чотири десятиліття тому були прикрашені холи підприємств і організацій, шкільні коридори та вітрини універмагів. Сьогодні така ялинка, вартість якої не перевищує 500 рублів, виглядає швидше як стильний вантажу, ніж як новорічна прикраса будинку.
Найпоширеніший варіант - штучні ялинки з ПВХ. Різних моделей таких ялинок достатньо, щоб задовольнити самі різні запити. Так, вартість вітчизняних зразків складає в середньому близько 200 гривень, ціна на імпортні аналоги може перевищувати 100 доларів.Такі ялинки безпечні, оскільки ПВХ не виділяє токсичних речовин і не запалюється. Часто ялинки з ПВХ прикрашають «снігом» і шишками, причому, чим авторитетніше виробник, тим натуральніше виглядає подібний декор.
Коментарі