Що подарувати хлопцеві на 14 лютого на День всіх закоханих, св. Валентина?


Швидше за все, думки про подарунок вас вже відвідували і не раз. Але встигнути купити презент для коханої напевно поки не випала можливість.

Хочемо поділитися з вами декількома ідеями - що подарувати на День Валентина .
Якщо бюджет дозволяє, відправляйтеся в маленьку подорожЩо може бути краще пригоди в переддень Дня Всіх Закоханих. Зміна обстановки, атмосфера романтики і пристрасті, нові відчуття від нових місць і побаченого. А для більшого ефекту нехай це буде сюрпризом для нього!
Наступний варіант, завжди акутальний і завжди виграшний - чоловічий парфум . Але за умови, що ви знаєте улюблений аромат свого чоловіка або хоча б, які запахи йому подобаються. Експериментувати з цим подарунком на варто, ризикуєте не вгадати.
Останнім часом одним із найпопулярніших подарунків можна назвати абонементи в різні салони - spa, басейни, сауни. Відмінний варіант - подарувати молодій людині, абонемент на тайський масаж і масажні тапочки , наприклад. Відчуття неймовірні, до того ж, вашому годувальнику потрібен відпочинок після офісних буднів - подарунок він напевно оцінить по гідності!
Якщо ж ваш чоловік сповнений ентузіазму і віддає перевагу активному відпочинку, рекомендуємо звернути увагу на подарункові сертифікати, яких на сьогоднішній день безліч. Від стрибків з парашутом і екстремального картингу до їзди на конях і лазерних боїв - подарунок підбереться на будь-який смак.
Можливо, ваш чоловік дуже зайнята людина, з головою у бізнесі та рідко знаходить час на вас - на жаль, таке не так вже рідко зустрічається. Організуйте йому романтичний вечір , замовте столик в улюбленому ресторані або купіть 2 квитки туди, куди він любить ходити у вільний час, але справи не дозволяють.
Що б ви не вибрали, пам'ятайте - головне в День Всіх Закоханих це ваша увага. Чим більше ви її приділете своєму коханому, тим дорожче буде ваш подарунок. Говоріть про любов трохи частіше, ніж в інші дні. Цілуйте його трохи солодше звичайного. Обіймайте і шепочіть про найголовніше - він буде щасливий ...
Де можна купити подарунки:

Коментарі